kosmetika ALISSA BEAUTÉ

Energie přírody spojená se silou vysoké technologie v laboratořích ALLISA BEAUTÉ vytváří systém výrobků vysoce účinných a bezpečných s výjimečnou kvalitou. ALLISA BEAUTÉ umožňuje kosmetičce individuální přístup a vypracování ošetření „na míru“ pro každého klienta. Aktivní látky se získávají z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné extrakty z ovoce, květin a aktivní látky z moře a jsou zpracovány podle nejnovějších vědeckých výzkumů. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které potěší a uspokojí i velmi náročné klienty a jsou také tou nejlepší odměnou pro každou kosmetičku. ALLISA BEAUTÉ nabízí několik linií, které představují vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti (viz. Nabídka kosmetického ošetření).

KOMPLETNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ - zahrnuje povrchové čištění, exfoliace - peeling, hloubkové čištění, nanesení aktivních biolátek dle typu pleti, masáž, maska, závěrečné nanesení séra a krému, úprava a barvení obočí, /barení řas za popl. 50 Kč/.
Cena: 550.-Kč za 90 minut

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ - zahrunuje povrchové čištění, exfoliace -peeling, nanesení aktiv látek, masáž, maska, závěrečný krém.
Cena: 400.-Kč za 60 minut

OŠETŘENÍ AKNOZNÍ PLETI - zahrnuje povrchové čištění, exfoliace, hloubkové čistění, maska, nanesení aktivních látek, závěrečný krém.
Cena: 400.-Kč za 60 minut

 • HYDRALUX

  Voda je základ všeho bytí a tedy i naší pleti. Hydratační ošetření HYDRA s obsahem japonské červené trávy, jojoby a sladké trávy podpoří doplnění hydratace a zajistí její udržení v pleti.

  Více zde

 • DERMA SENSITIVE

  Kúra proti praskání žilek a červenání. Mnoho žen má velmi křehké kapiláry, které praskají a na obličeji se objevují červené žilky. Ideálním řešením je ošetření cílené na posílení cévních stěn za pomoci modrého lotosu, kofeinu,

  Více zde

 • PURE SKIN

  Zklidňující a protizánětlivá kúra proti akné Svěží pleť bez komedonů, pupínků a akné. Ošetření s obsahem enzymů z ananasu a papáji hloubkově a šetrně pročistí pleť a odstraní ucpané komedony.

  Více zde

 • LIFT AGE okolo očí

  Oči jsou okno do duše, proto pro jejich citlivé okolí je vhodná speciální péče. Ošetření LIGT AGE CONTORNO OCCHI pomáhá zpevnit pokožku okolo očí, vyhladit vrásky a zlepšit metabolismus buněk.

  Více zde

 • THALASSO pro pleť

  Dary moře pro pleť, na které se mohou působením prostředí a uspěchaného životního stylu projevovat známky stárnutí. Ošetření pleti pomocí mořské řasy spiruliny je určeno ženám,

  Více zde

 • ARGAN

  Produkty s obsahem arganového oleje jsou omlazujícím a regeneračním elixírem pro všechny typy pokožky. Zjemňují a vypínají pleť a díky obsahu silných antioxidantů poskytují pleti dlouhodobou ochranu.

  Více zde

 • MELASTOP

  Specifický peeling šetrným způsobem odstraní odumřelé buňky s nahromaděným pigmentem a napomůže k vybělení skvrn.

  Více zde

 • CAVIARE CARE

  Ošetření CAVIAR CARE napomáhá ke zpomalení stárnutí pleti a chrání před škodlivým vlivem volných radikálů. Hlavní aktivní látkou je vysoce ceněný dar moře - kaviár.

  Více zde

 • CASHMERE

  Linie Cashmere je vhodná na unavenou a zralou pleť. Účinně zmírní hloubku vrásek a pleť vyhladí. Obsahuje šetrné aktivní látky, proto je dobře snášena i citlivou pletí.

  Více zde

 • LIFT AGE COLLASTIM

  Nejeden básník řekl, že žena je jako víno. Čím je zralejší, tím více oslní. Krásou, zajímavostí, nadhledem i moudrostí.

  Více zde

 • Manuální lifting obličeje

  Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážeme bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej.

  Více zde